svatba na tvrzi krassa 43

Svatba na Tvrzi Krassa

Přiznám se, že ne tak často cestuji takto daleko na svatbu. Snažím se “držet zkrátka” a fotit spíše v okolí do hodiny od bydliště. Jednou či dvakrát za rok si ale vyhodím z kopýtka a když vidím, že si se snoubenci už dle prvotní komunikace sedneme a ještě mají svatbu na tak krásném místě jako je třeba Tvrz Krassa, tak dorazím i ty 2 hodinky :). Anet a Kuba mě našli skrz nevěsty kamarádku Kačku (které jsem taktéž fotila svatbu o pár týdnů později, galerie již brzy! :)). Slovo dalo slovo a termín 12. 6. byl jejich!

Kuba se živí jako profesionální fotbalista a kvůli tomu se často s Anet stěhují za fotbalem. Na předsvatební focení jsem tedy dorazila za nimi do Liberce, abychom zachytili tuto životní etapu zasnoubení (krátce po svatbě se kvůli přestupu do Sparty stěhovali z Liberce do Prahy.. 🙂 spojenou s tímto místem. Výlet i samotné focení byl super! Poprvé jsem se odhodlala natočit takový maličký klip – viz instagram zde). Fotky z předsvatebního najdete tady na stránce dole pod svatebním příběhem. Před focením jsme projeli celý plánovaný svatební den a řekli si co a jak ohledně svatebního dne. Bylo tam však jedno velké ale! Kuba možná pojede na EURO a to by se krylo s datem svatby 🙉.

Kuba nakonec na EURO odjel, a tak se termín svatby přesouval na 7. 7. Vtipné bylo, že jen pár dní před svatbou byl zápas, který rozhodoval, zda Češi postoupí dál (a svatba se bude opět přesouvat) či pojedou domů – člověk vlastně nevěděl, čemu fandit :))) Nakonec to dopadlo “dobře” a svatba se 7. 7. uskutečnila!

Den to byl krásný, pohodový. Celý den panovala uvolněná atmosféra a tančilo se již od slunečného odpoledne! 🙂 K prvnímu tanci zazpíval novomanželům jejich kamarád Jakub Děkan. Počasí se vystřídalo všechno možné – od ranního deště, přes zataženou oblohu přes obřad, šílené vedro odpoledne až po krásný západ slunce 🙂 Nakonec se vše i přes peripetie s termínem povedlo a bylo to jednoduše super!

Děkuji moc za vše! ❤️

Místo: Tvrz Krassa – https://www.krassa.cz