HEY, I'M EVÓRA!

I’m a trend setter, an adventurer, a coffee lover and a photographer! I love experiments and personal projects. Finding new perspectives and breathing in new life into old boring scenes is what inspires and gets me excited! If you call yourself a creative, proudly wear that title, be memorable, inspire others and always be ahead of the crowd! Be Evóra!
PŘEDCHOZÍ

Krásná slova

od úžasných lidí

"Velice milá a šikovná fotografka. Vybrala nám hezké místo na foceni a fotky moc krásné, až jsem nevěděla, jaké vybrat. Je znát, že je profesionál"

Veronika

Krásná slova

od úžasných lidí

"Kája je první fotografka u které jsem kdy byla a jsem neuvěřitelně šťastná, že jsem ji našla, protože za fotky, které díky ní mám, jsem neuvěřitelně ráda. Nikdy ti nebudu moci dostatečně poděkovat :-).
Rozhodně doporučuji, skvělý přístup, milá slečna a naprosto fantastické fotky, kde ze dvou naprosto nefotogenických lidí udělala prakticky modely"

Petra

Krásná slova

od úžasných lidí

"Přátelská, usměvavá, spolehlivá, profesionální fotografka. 😊 Kvalitní práce. Z fotek máme radost nejen já se sestrou, ale i naše okolí. Doporučuju "

Šárka

Krásná slova

od úžasných lidí

"Mohu vřele doporučit 🤩...Měly jsme tu čest s mojí dcerunkou už dvakrát a vždy výsledek dle mých představ.Profesionalní a milá bytost na svém místě.🥰 Těším se na další setkání..."

Aneta

DALŠÍ

Nejčastější dotazy

Q

Dostaneme i neupravené fotky?

A

Bohužel ne. Všechny fotky, které si vyberete Vám upravím a zašlu v nejvyšším možném rozlišení + i sníženém pro použití na sociální sítě, atp. Neupravené fotky jsou takový polotovar a bez řádné úpravy jednoduše nejsou hezké.

Q

Co tedy přesněji znamená ta upravená fotografie?

A

Jsou to barevně upravené snímky (základní úprava, která se shoduje s mým stylem - vyvážení bílé, srovnání expozice, jasu, kontrastu, atd.). Snímky základně retušuji (tak abyste se vždy poznali :)) - ráda Vám vyretušuji kupříkladu pupínky či odřeninky (protože ty časem zmizí a na svých fotkách je jednoduše nechcete)

Bohužel však nejsem kouzelník, a tak pokud podceníte přípravu a zvolíte nevhodné oblečení či makeup, již s tím moc nesvedu. Náročnější retuše, které si vyžádáte jsou pak za příplatek dle náročnosti od 80,- Kč/ks.

Q

Můžu přijít i na těhotenské focení?

A

NO JASNĚ! Ukázkové fotky najdete v galerii páry :)

Q

Jak se máme obléci?

A

Nebojte! Hned po rezervaci a potvrzení data Vám zašlu můj vlastní průvodce, kde mám rozepsané jaké oblečení a barvy se na focení hodí, apod + mnohem více!

Q

Mám si přiobjednat vizážistku?

A

Jestli do toho můžu mluvit, tak rozhodně jo! Focení je přeci jen jednou za čas a je super si ten den užít a nechat se hýčkat :) Mimoto je makeup na focení trošku jiný než ten každodenní + profík Vám krásně podtrhne Vaše přednosti :)

Q

Do kdy budeme mít fotky hotové?

A

Nejčastěji (kromě období svátků, dovolené, velkého pracovního vytížení apod.) zasílám náhledy do 3-5 dnů v online galerii s heslem. Když s výběrem neotálíte a zašlete mi jej do týdne od zaslání náhledů, tak garantuji dodání fotek do 3 týdnů od přijetí platby za focení (opět tedy záleží na mé vytíženosti). Pokud se s výběrem/platbou opozdíte, již mi tam pravděpodobně dojdou další zakázky a může se dodání lehce zdržet.

Q

Jak je to s platbou?

A

Vše se platí až po výběru z náhledů přes účet oproti faktuře - fotky pak zasílám do 3 týdnů po zaplacení částky.

01