HEY, I'M EVÓRA!

I’m a trend setter, an adventurer, a coffee lover and a photographer! I love experiments and personal projects. Finding new perspectives and breathing in new life into old boring scenes is what inspires and gets me excited! If you call yourself a creative, proudly wear that title, be memorable, inspire others and always be ahead of the crowd! Be Evóra!

Párové a rodinné fotografování

Čas letí jako o závod a máloco Vám vybaví vzpomínky a emoce spojené s určitou části života tak jako fotografie. Fotografie páru, který se právě zasnoubil a rozhodl se prožít společně jejich život. Fotografie rodiny s čerstvě narozeným miminkem, která se s tak obrovskou, avšak nádhernou změnou teprve sžívá. Anebo třeba fotografie babičky, dcery a vnučky, které si jednoduše užívají navzájem své přitomnosti.


Budu moc ráda, když se Vám díky mým fotografiím všechny tyto emoce a vzpomínky vybaví.

Co tedy fotím?

Fotoateliér u mě již nehledejte

Od září roku 2017 do prosince roku 2018 jsem vlastnila ateliér. Za tu dobu jsem zde fotila jen zřídka, protože 99% focení se odehrávalo venku. Postupně jsem si začala uvědomovat, že tohle není směr kterým bych se chtěla vydat.


Mým “ateliérem” tedy již není a nebude bílé či černé plátno, ovšem louky, lesy, pole, vyhlídky a další. Nesmírně ráda Vám ukážu krásná místa v přírodě, kdy focení spojíme s procházkou – základem při focení je totiž pohodová atmosféra, kdy teprve vznikají uvolněné fotky plné skutečného smíchu, emocí a pohybu
.

Jak to vlastně probíhá?

1. Rezervace

4. Focení

Mrkněte na mé portfolio, můj přístup a jestli jste na stejné vlně stačí najít svůj termín v rezervacích a vyplnit formulář.

Na samotném focení se snažím aby byla uvolněná atmosféra a Vy jste si i samotné focení užili a měli na ty chvíle dobré vzpomínky. Celou dobu Vám samozřejmě radím, co můžete dělat a samotné provedení nechám na Vás :) Tak získám přirozené fotky, kdy Vás nemusím lámat do nepřirozených póz.

5. Náhledy

2. Potvrzení termínu + info

Do 2 týdnů zasílám náhledové fotky (neupravené protřízené fotografie, z čehož je několik tak zhruba upraveno, ať víte jak budou fotky později vypadat), ze kterých si dle balíčku (či více! :)) vyberete ty TOP, které upravím a zašlu Vám v plném rozlišení. Platba probíhá po výběru z náhledů dle počtu fotek.

Já Vám cca do 1-2 pracovních dní odpovím a potvrdím/upřesním časově - ráda poradím který čas je pro focení nejlepší z hlediska světla + zašlu mého průvodce, který obsahuje informace k oblečení a další tipy k focení.

6. Finální fotky

3. Před focením

Do 5 týdnů od obdržené platby zasílám finální fotky v elektronické podobě. Vy si poté dle svého uvážení můžete tisknout co potřebujete :) Dostanete i slevový kód na tisk v tiskárně, kde tisknu i já.

Většinou 1-2 dny před focením Vám napíši a dle počasí nebo např. ročního období si upřesníme místo focení a potvrdíme termín.

Něco málo

z mé tvorby

Dobrá!!

Chci vidět víc fotek!

PŘEDCHOZÍ

Krásná slova

od úžasných lidí

"Velice milá a šikovná fotografka. Vybrala nám hezké místo na foceni a fotky moc krásné, až jsem nevěděla, jaké vybrat. Je znát, že je profesionál"

Veronika

Krásná slova

od úžasných lidí

"Kája je první fotografka u které jsem kdy byla a jsem neuvěřitelně šťastná, že jsem ji našla, protože za fotky, které díky ní mám, jsem neuvěřitelně ráda. Nikdy ti nebudu moci dostatečně poděkovat :-).
Rozhodně doporučuji, skvělý přístup, milá slečna a naprosto fantastické fotky, kde ze dvou naprosto nefotogenických lidí udělala prakticky modely"

Petra

Krásná slova

od úžasných lidí

"Přátelská, usměvavá, spolehlivá, profesionální fotografka. 😊 Kvalitní práce. Z fotek máme radost nejen já se sestrou, ale i naše okolí. Doporučuju "

Šárka

Krásná slova

od úžasných lidí

"Mohu vřele doporučit 🤩...Měly jsme tu čest s mojí dcerunkou už dvakrát a vždy výsledek dle mých představ.Profesionalní a milá bytost na svém místě.🥰 Těším se na další setkání..."

Aneta

DALŠÍ
Tak co?

Jste připraveni?

Jestli ano (jakože já tedy jo!), skočte do rezervací, najděte si vhodný termín a vyplňte mi formulář. A JE TO! Já Vám do jednoho pracovního dne odepíši + pošlu ještě více informací (jak se obléci, jak to probíhá před a po focení,...) Stejně tak, kdyby Vás cokoliv napadlo, neváhejte se zeptat!

Nuže?

JSME PŘIPRAVENI!

Nejčastější dotazy

Q

Dostaneme i neupravené fotky?

A

Bohužel nedostanete. Každý fotograf vidí úpravy trošku jinak a každý má svůj styl. A Vy jste si mne jistě pečlivě vybrali právě proto, že se Vám můj styl jak focení tak úpravy líbí. Přirovnala bych to k návštěvě restaurace. Také si zde objednáte celé jídlo a nežádáte o jednotlivé ingredience. Stejné je to i s fotkami. Fotky, které vyfotím jsou ve formátu takového negativu a bez řádné úpravy jsou pouze jako jedna z ingrediencí, která teprve čeká na další zpracování. A tak všechny fotky, které si vyberete pro Vás upravím tak jak svou úpravu cítím (tedy tak jak vidíte u mě v portfoliu) a zašlu v nejvyšším možném rozlišení + i sníženém pro použití na sociální sítě, atp. přes internetovou galerii.

Q

Co tedy přesněji znamená ta upravená fotografie?

A

Jsou to barevně upravené snímky (základní úprava, která se shoduje s mým stylem - vyvážení bílé, srovnání expozice, jasu, kontrastu, atd.). Snímky základně retušuji (tak abyste se vždy poznali :)) - ráda Vám vyretušuji kupříkladu pupínky či odřeninky (protože ty časem zmizí a na svých fotkách je jednoduše nechcete)

Bohužel však nejsem kouzelník, a tak pokud podceníte přípravu a zvolíte nevhodné oblečení či makeup, již s tím moc nesvedu. Náročnější retuše, které si vyžádáte jsou pak za příplatek dle náročnosti od 80,- Kč/ks.

Q

Můžu přijít i na těhotenské focení?

A

NO JASNĚ! Ukázkové fotky najdete v galerii páry :)

Q

Jak se máme obléci?

A

Nebojte! Hned po rezervaci a potvrzení data Vám zašlu můj vlastní průvodce, kde mám rozepsané jaké oblečení a barvy se na focení hodí, apod + mnohem více!

Q

Mám si přiobjednat vizážistku?

A

Jestli do toho můžu mluvit, tak rozhodně jo! Focení je přeci jen jednou za čas a je super si ten den užít a nechat se hýčkat :) Mimoto je makeup na focení trošku jiný než ten každodenní + profík Vám krásně podtrhne Vaše přednosti :)

Q

Do kdy budeme mít fotky hotové?

A

Nejčastěji (kromě období svátků, dovolené, velkého pracovního vytížení apod.) zasílám náhledy do 3-5 dnů v online galerii s heslem. Když s výběrem neotálíte a zašlete mi jej do týdne od zaslání náhledů, tak garantuji dodání fotek do 3 týdnů od přijetí platby za focení (opět tedy záleží na mé vytíženosti). Pokud se s výběrem/platbou opozdíte, již mi tam pravděpodobně dojdou další zakázky a může se dodání lehce zdržet.

Q

Jak je to s platbou?

A

Vše se platí až po výběru z náhledů přes účet oproti faktuře - fotky pak zasílám do 3 týdnů po zaplacení částky.

Q

Můžeš mě udělat hubenější?

A

Bohužel ne. Takovéto zásahy do postavy nedělám. Myslím si, že každý je krásný a určitě se vynasnažím Vás na fotkách zachytit tak, abyste byli spokojeni :). Co se týče retuší, tak Vám ráda na fotkách vyretušuji problémy, které v blízké době zmizí (myšleno pupínky, odřeninky, apod.).

Q

Co se děje pokud hlásí déšť?

A

Po rezervaci Vám zašlu veškeré info, kde zároveň napíši, že se cca 1-2 dny před focením spojíme a zašlu místo setkání. Den či dva před focením již tak většinou dokáži reagovat na předpověď počasí. Pokud hlásí trvalý déšt, tak rovnou píši ohledně nového termínu. Pokud však hlásí proměnlivé nejisté počasí, tak je vše na individuální domluvě :)

01