HEY, I'M EVÓRA!

I’m a trend setter, an adventurer, a coffee lover and a photographer! I love experiments and personal projects. Finding new perspectives and breathing in new life into old boring scenes is what inspires and gets me excited! If you call yourself a creative, proudly wear that title, be memorable, inspire others and always be ahead of the crowd! Be Evóra!
PŘEDCHOZÍ

Krásná slova

od úžasných lidí

"Velice milá a šikovná fotografka. Vybrala nám hezké místo na foceni a fotky moc krásné, až jsem nevěděla, jaké vybrat. Je znát, že je profesionál"

Veronika

Krásná slova

od úžasných lidí

"Kája je první fotografka u které jsem kdy byla a jsem neuvěřitelně šťastná, že jsem ji našla, protože za fotky, které díky ní mám, jsem neuvěřitelně ráda. Nikdy ti nebudu moci dostatečně poděkovat :-).
Rozhodně doporučuji, skvělý přístup, milá slečna a naprosto fantastické fotky, kde ze dvou naprosto nefotogenických lidí udělala prakticky modely"

Petra

Krásná slova

od úžasných lidí

"Přátelská, usměvavá, spolehlivá, profesionální fotografka. 😊 Kvalitní práce. Z fotek máme radost nejen já se sestrou, ale i naše okolí. Doporučuju "

Šárka

Krásná slova

od úžasných lidí

"Mohu vřele doporučit 🤩...Měly jsme tu čest s mojí dcerunkou už dvakrát a vždy výsledek dle mých představ.Profesionalní a milá bytost na svém místě.🥰 Těším se na další setkání..."

Aneta

DALŠÍ

Nejčastější dotazy

Q

Dostaneme i neupravené fotky?

A

Bohužel nedostanete. Každý fotograf vidí úpravy trošku jinak a každý má svůj styl. A Vy jste si mne jistě pečlivě vybrali právě proto, že se Vám můj styl jak focení tak úpravy líbí. Přirovnala bych to k návštěvě restaurace. Také si zde objednáte celé jídlo a nežádáte o jednotlivé ingredience. Stejné je to i s fotkami. Fotky, které vyfotím jsou ve formátu takového negativu a bez řádné úpravy jsou pouze jako jedna z ingrediencí, která teprve čeká na další zpracování. A tak všechny fotky, které si vyberete pro Vás upravím tak jak svou úpravu cítím (tedy tak jak vidíte u mě v portfoliu) a zašlu v nejvyšším možném rozlišení + i sníženém pro použití na sociální sítě, atp. přes internetovou galerii.

Q

Co tedy přesněji znamená ta upravená fotografie?

A

Jsou to barevně upravené snímky (základní úprava, která se shoduje s mým stylem - vyvážení bílé, srovnání expozice, jasu, kontrastu, atd.). Snímky základně retušuji (tak abyste se vždy poznali :)) - ráda Vám vyretušuji kupříkladu pupínky či odřeninky (protože ty časem zmizí a na svých fotkách je jednoduše nechcete)

Bohužel však nejsem kouzelník, a tak pokud podceníte přípravu a zvolíte nevhodné oblečení či makeup, již s tím moc nesvedu. Náročnější retuše, které si vyžádáte jsou pak za příplatek dle náročnosti od 80,- Kč/ks.

Q

Můžu přijít i na těhotenské focení?

A

NO JASNĚ! Ukázkové fotky najdete v galerii páry :)

Q

Jak se máme obléci?

A

Nebojte! Hned po rezervaci a potvrzení data Vám zašlu můj vlastní průvodce, kde mám rozepsané jaké oblečení a barvy se na focení hodí, apod + mnohem více!

Q

Mám si přiobjednat vizážistku?

A

Jestli do toho můžu mluvit, tak rozhodně jo! Focení je přeci jen jednou za čas a je super si ten den užít a nechat se hýčkat :) Mimoto je makeup na focení trošku jiný než ten každodenní + profík Vám krásně podtrhne Vaše přednosti :)

Q

Do kdy budeme mít fotky hotové?

A

Nejčastěji (kromě období svátků, dovolené, velkého pracovního vytížení apod.) zasílám náhledy do 3-5 dnů v online galerii s heslem. Když s výběrem neotálíte a zašlete mi jej do týdne od zaslání náhledů, tak garantuji dodání fotek do 3 týdnů od přijetí platby za focení (opět tedy záleží na mé vytíženosti). Pokud se s výběrem/platbou opozdíte, již mi tam pravděpodobně dojdou další zakázky a může se dodání lehce zdržet.

Q

Jak je to s platbou?

A

Vše se platí až po výběru z náhledů přes účet oproti faktuře - fotky pak zasílám do 3 týdnů po zaplacení částky.

Q

Můžeš mě udělat hubenější?

A

Bohužel ne. Takovéto zásahy do postavy nedělám. Myslím si, že každý je krásný a určitě se vynasnažím Vás na fotkách zachytit tak, abyste byli spokojeni :). Co se týče retuší, tak Vám ráda na fotkách vyretušuji problémy, které v blízké době zmizí (myšleno pupínky, odřeninky, apod.).

Q

Co se děje pokud hlásí déšť?

A

Po rezervaci Vám zašlu veškeré info, kde zároveň napíši, že se cca 1-2 dny před focením spojíme a zašlu místo setkání. Den či dva před focením již tak většinou dokáži reagovat na předpověď počasí. Pokud hlásí trvalý déšt, tak rovnou píši ohledně nového termínu. Pokud však hlásí proměnlivé nejisté počasí, tak je vše na individuální domluvě :)

01