PÁROVÉ & RODINNÉ FOCENÍ PŘÍBRAM, DOBŘÍŠ A OKOLÍ

Čas letí jako o závod a máloco Vám vybaví vzpomínky a emoce spojené s určitou části života tak jako fotografie. Fotografie páru, který se právě zasnoubil a rozhodl se prožít společně jejich život. Fotografie rodiny s čerstvě narozeným miminkem, která se s tak obrovskou, avšak nádhernou změnou teprve sžívá. Anebo třeba fotografie babičky, dcery a vnučky, které si jednoduše užívají navzájem své přitomnosti. 

Budu moc ráda, když se Vám díky mým fotografiím všechny tyto emoce a vzpomínky vybaví.

parove foceni pribram
foceni miminek pribram dobris

Co tedy fotím?

Kromě svatebního focení je mým hlavním žánrem rodinná fotografie – tedy jednoduše takový celoživotní fotograf – od Vašich prvních společných měsíců až klidně po focení s vnoučaty.

  • PÁROVÉ / ZÁSNUBNÍ FOCENÍ
  • TĚHOTENSKÉ FOCENÍ
  • MIMINKA V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ
  • RODINNÉ FOCENÍ
  • PORTRÉTNÍ FOCENÍ

ATELIÉR U MNE NEHLEDEJTE

RÁDA VÁM UKÁŽI NÁDHERNÁ MÍSTA V NAŠÍ PŘÍRODĚ

Od září roku 2017 do prosince roku 2018 jsem vlastnila ateliér. Za tu dobu jsem zde fotila jen zřídka, protože 99% focení se odehrávalo venku. Postupně jsem si začala uvědomovat, že tohle není směr kterým bych se chtěla vydat.

parove foceni pribram dobris praha 122

Mým “ateliérem” tedy již není a nebude bílé či černé plátno, ovšem louky, lesy, pole, vyhlídky a další. Nesmírně ráda Vám ukážu krásná místa v přírodě, kdy focení spojíme s procházkou – základem při focení je totiž pohodová atmosféra, kdy teprve vznikají uvolněné fotky plné skutečného smíchu, emocí a pohybu.

parove foceni pribram dobris praha
rodinne foceni pribram dobris praha 40
white quote
Předsvatební, svatební, zimní, těhotenské, novorozenecké a rodinné. Vždy perfektní přístup, super domluva a výsledek pokaždé naprosto úžasný. Nádherné fotky budou celoživotní památkou a jistě budou přibývat další a další.

Jak to probíhá?

portret foceni v prirode pribram dobris praha 28

01.

NAPIŠTE MI!

REZERVACE

Mrkněte na mé portfolio, můj přístup a jestli jste na stejné vlně stačí najít svůj termín v rezervacích a vyplnit formulář.

POTVRZENÍ TERMÍNU + INFO

Já Vám cca do 1-2 pracovních dní odpovím a potvrdím/upřesním časově – ráda poradím který čas je pro focení nejlepší z hlediska světla + zašlu mého průvodce, který obsahuje informace k oblečení a další tipy k focení.

PŘED FOCENÍM

Většinou 1-2 dny před focením Vám napíši a dle počasí nebo např. ročního období si upřesníme místo focení a potvrdíme termín.

02.

FOCENÍ

ZACHYTÍME VAŠE MOMENTY

Na samotném focení se snažím aby byla uvolněná atmosféra a Vy jste si i samotné focení užili a měli na ty chvíle dobré vzpomínky. Celou dobu Vám samozřejmě radím, co můžete dělat a samotné provedení nechám na Vás 🙂 Tak získám přirozené fotky, kdy Vás nemusím lámat do nepřirozených póz.

ZASLÁNÍ NÁHLEDŮ

Do 2 týdnů zasílám náhledové fotky (neupravené protřízené fotografie, z čehož je několik tak zhruba upraveno, ať víte jak budou fotky později vypadat), ze kterých si dle balíčku (či více! :)) vyberete ty TOP, které upravím a zašlu Vám v plném rozlišení. Platba probíhá po výběru z náhledů dle počtu fotek.

parove foceni pribram dobris praha 23

03.

VZPOMÍNKY, KTERÉ SE UCHOVAJÍ NA VĚKY

FINÁLNÍ FOTOGRAFIE

Život utíká jak voda a ani se nenadějete a tyto fotky budou vzpomínkou na krásné životní období.

Do 5 týdnů od obdržené platby zasílám finální fotky v elektronické podobě. Vy si poté dle svého uvážení můžete tisknout co potřebujete 🙂 Dostanete i slevový kód na tisk v tiskárně, kde tisknu i já.

portret foceni v prirode pribram dobris praha 17
parove foceni pribram dobris praha 82
rodinne foceni pribram dobris praha 33
rodinne foceni pribram dobris praha 6
rodinne foceni pribram dobris praha 47

Chci vidět více fotek!


Nějaké otázky?

Bohužel nedostanete. Každý fotograf vidí úpravy trošku jinak a každý má svůj styl. A Vy jste si mne jistě pečlivě vybrali právě proto, že se Vám můj styl jak focení tak úpravy líbí. Přirovnala bych to k návštěvě restaurace. Také si zde objednáte celé jídlo a nežádáte o jednotlivé ingredience. Stejné je to i s fotkami. Fotky, které vyfotím jsou ve formátu takového negativu a bez řádné úpravy jsou pouze jako jedna z ingrediencí, která teprve čeká na další zpracování. A tak všechny fotky, které si vyberete pro Vás upravím tak jak svou úpravu cítím (tedy tak jak vidíte u mě v portfoliu) a zašlu v nejvyšším možném rozlišení + i sníženém pro použití na sociální sítě, atp. přes internetovou galerii.

Jsou to barevně upravené snímky (základní úprava, která se shoduje s mým stylem – vyvážení bílé, srovnání expozice, jasu, kontrastu, atd.). Snímky základně retušuji (tak abyste se vždy poznali :)) – ráda Vám vyretušuji kupříkladu pupínky či odřeninky (protože ty časem zmizí a na svých fotkách je jednoduše nechcete)

Bohužel však nejsem kouzelník, a tak pokud podceníte přípravu a zvolíte nevhodné oblečení či makeup, již s tím moc nesvedu. Náročnější retuše, které si vyžádáte jsou pak za příplatek dle náročnosti od 80,- Kč/ks.

NO JASNĚ! Ukázkové fotky najdete v galerii páry 🙂

Nebojte! Hned po rezervaci a potvrzení data Vám zašlu můj vlastní průvodce, kde mám rozepsané jaké oblečení a barvy se na focení hodí, apod + mnohem více!

Náhledovou galerii (kromě období svátků, dovolené, velkého pracovního vytížení apod.) zasílám do 14 dnů v online galerii s heslem. Když s výběrem neotálíte a zašlete mi jej do týdne od zaslání náhledů, tak garantuji dodání fotek do 3-5 týdnů od přijetí platby za focení (opět tedy záleží na mé vytíženosti). Pokud se s výběrem/platbou opozdíte, již mi tam pravděpodobně dojdou další zakázky a může se dodání lehce zdržet.

Vše se platí až po výběru z náhledů přes účet oproti faktuře – fotky pak zasílám do 3-5 týdnů po zaplacení částky.

Bohužel ne. Takovéto zásahy do postavy nedělám. Myslím si, že každý je krásný a určitě se vynasnažím Vás na fotkách zachytit tak, abyste byli spokojeni :). Co se týče retuší, tak Vám ráda na fotkách vyretušuji problémy, které v blízké době zmizí (myšleno pupínky, odřeninky, apod.).

Po rezervaci Vám zašlu veškeré info, kde zároveň napíši, že se cca 1-2 dny před focením spojíme a zašlu místo setkání. Den či dva před focením již tak většinou dokáži reagovat na předpověď počasí. Pokud hlásí trvalý déšt, tak rovnou píši ohledně nového termínu. Pokud však hlásí proměnlivé nejisté počasí, tak je vše na individuální domluvě 🙂

parove foceni pribram dobris praha 98

Připraveni?

POJĎME SPOLEČNĚ ZACHYTIT VAŠE VZPOMÍNKY

Jestli ano (jakože já tedy ano!!), skočte do rezervací, najděte si vhodný termín a vyplňte mi formulář. A JE TO! Já Vám do jednoho pracovního dne odepíši + pošlu ještě více informací (jak se obléci, jak to probíhá před a po focení,…) Stejně tak, kdyby Vás cokoliv napadlo, neváhejte se zeptat!

rodinne foceni pribram dobris praha 62