HEY, I'M EVÓRA!

I’m a trend setter, an adventurer, a coffee lover and a photographer! I love experiments and personal projects. Finding new perspectives and breathing in new life into old boring scenes is what inspires and gets me excited! If you call yourself a creative, proudly wear that title, be memorable, inspire others and always be ahead of the crowd! Be Evóra!
PŘEDCHOZÍ

Krásná slova

od úžasných lidí

“Tak Kájo, po téměř 2 hodinách jsme prohlédli tvé dílo. A musíme říct… mohlo těch fotek být více 😀 … To je samozřejmě vtip. Musíme říct: kloubouk dolů a ruky hore!!! Protože to, co jsi dokázala všechno vyfotit a tak skvěle, tak je naprosto neuvěřitelné. Nelitujeteme minutu, že jsme si vybrali tebe. Velká spokojenost a obdiv tobě. Moc děkujeme za tvůj čas! 😘" (odevzdáno přes 600 fotek - poznámka fotografka 😀)

Míša & Marek, 24. 8. 2018

Krásná slova

od úžasných lidí

“Svatební fotky ještě nemáme, ale já vím, že budou TOP, stejně jako ty předsvatební. :-) Myslím, že pro nás za celou dobu udělala minimálně dvojnásobek toho, co měla v popisu svých služeb. Z dvou matfyzáků udělala téměř profesionální foto modely, tomu říkám talent. :-) Navíc nám částečně pomohla i s koordinací svatebního dne. Při zařizování svatby jsem byla z pár věcí tak extrémně nadšená a Kája byla jednou z nich. Precizní, pracovitá, profesionální, ochotná a přátelská. :-) Děkujeme!"

Danielka & Sam, 5. 5. 2018

Krásná slova

od úžasných lidí


Kajo delas si ze me srandu? Ja u tech fotek znovu brecim!!! Nemuzu uverit ze si zachytila snad uplne kazdej okamzik!! Kazdou fotku uz ted miluju! Ty fotky jsou proste bozi!!! Neskutecny!! Jsme strasne radi ze jsme te tam meli!!!"

Ája & Michal, 17. 8. 2019

DALŠÍ

Nejčastější dotazy

Q

Děláš i předsvatební focení?

A

JO!! Pro rok 2020 jsem zahrnula ke všem balíčkům předsvatební focení v různé délce. Třeba největší 12ti hodinový balíček obsahuje 1,5 hodinové focení, kdy si odnesete až 80 fotek dle vlastního výběru!

Q

Do kdy budeme mít hotové fotky ze svatby?

A

Hned v pondělí po víkendu zasílám prvních 20 upravených fotek v krásné online fotogalerii, abyste si mohli fotky prohlédnout a zopakovat atmosféru celého dne a pochlubit se fotkami své nedočkavé rodině a přátelům. Zbytek fotografií doplním do galerie do 4 týdnů. V případě, že by se termín dodání fotek prodlužoval (plánovaná dovolená či nemoc), tak hned píšu!

Q

V jaké kvalitě fotky obdržíme a jak?

A

Do online galerie nahrávám pouze fotky v nízkém rozlišení (vhodné do mobilu, na facebook, instagram, apod.). V plném i sníženém rozlišení pak fotky dostanete na flashce vč. Vámi vybraných tištěných v dárkovém balení.

Q

Dostanu v případě nemoci náhradního fotografa?

A

Snažím se nebýt nemocná :), ale v případě, že onemocním a bude to natolik vážné, že nebudu schopna fotografovat, pak ano, dokážu sehnat náhradu. Jelikož se totiž v odvětví pohybuji neustále, tak mám mnoho kontaktů a tudíž se budu snažit za sebe někoho poskytnout.

Q

Kde najdu nějaký ceník nebo balíčky?

A

Neváhejte a vyplňte mi formulář (viz. odkaz) a já Vám co nejrychleji odpovím a zašlu veškeré další info! :)

Q

Můžeme si nechat udělat i fotoknihu nebo další předměty?

A

No jasně! Dokonce Vám to velice doporučuji! Jo a taky Vám ukážu na seznamovací schůzce jak taková kvalitní fotokniha vypadá!

Q

Je rezervační poplatek vratný?

A

Ne, bohužel. Tento poplatek je vlastně poplatek za držení termínu (a odmítání dalších zájemců o fotografování), který v případě zrušení z Vaší strany pravděpodobně již nestihnu zaplnit.

Q

Můj partner či my oba nemáme rádi focení/"nejsme fotogeničtí". Co s tím?

A

Věřte, že cca třičtvrtiny párů si ve focení zrovna dvakrát nelibuje. A právě proto se s Vámi snažím co nejvíc sblížit, vzít Vás na předsvatební focení (kde zjistíte, že vlastně o nic nejde a je to docela sranda!) a prostě Vás nechat být svoji! Svou drahou polovičku tedy ujistěte, že se nemusí obávat křečovitých úsměvů do foťáku, ale že vše proběhne co nejvíc přirozeně a pohodově :) Btw. kdybych za větu "nejsme fotogeničtí" pokaždé když ji slyším dostala pětku, už bych asi byla milionář :))) Každý je fotogenický, jen se stačí přestat křečovitě usmívat do foťáku a ono to půjde! A nebojte od toho sem tu já, abych Vám s tím pomohla :)

Q

Nevidím tu fotky z místa, kde se koná naše svatba. Je to problém?

A

Rozhodně NE! Strašně ráda objevuji nová místa, protože každé takové nové místo ve mně podnítí mnohem více kreativity než místo, na kterém bych fotila každý víkend 2 svatby :)) Mimo to, pokud mi to čas a vzdálenost dovolí, jezdím se na neznámá (ale i známá) místa dívat pár dní před svatbou a vytipovat si pěkná místa v okolí svatby na focení.

Q

"Photoshopuješ" fotky?

A

V rámci svateb prakticky neretušuji. Všechny fotky však samozřejmě upravuji barevně tak, jak vidíte u mě na webu. Když je to třeba, tak lehce retušuji portrétní svatební fotky, a to vždy tak, abyste se na nich poznali a byli jste to Vy! Ráda Vám tedy na portrétech odstraním nějaký pupínek či jinou nedokonalost, která se Vám na tváři objevila a po svatbě opět zmizela.

01