HEY, I'M EVÓRA!

I’m a trend setter, an adventurer, a coffee lover and a photographer! I love experiments and personal projects. Finding new perspectives and breathing in new life into old boring scenes is what inspires and gets me excited! If you call yourself a creative, proudly wear that title, be memorable, inspire others and always be ahead of the crowd! Be Evóra!

Nejčastější dotazy

Q

Děláš i předsvatební focení?

A

Ano!! Je možné si jej přikoupit za zvýhodněnou cenu či jednoduše zvolit největší 12ti hodinový balíček, který již předsvatební focení obsahuje! :)

Q

Do kdy budeme mít hotové fotky ze svatby?

A

Hned v pondělí po víkendu zasílám prvních 20 upravených fotek v krásné online fotogalerii, abyste si mohli fotky prohlédnout a zopakovat atmosféru celého dne a pochlubit se fotkami své nedočkavé rodině a přátelům. Zbytek fotografií doplním do galerie do 5 týdnů. V případě, že by se termín dodání fotek prodlužoval (plánovaná dovolená či nemoc), tak hned píšu!

Q

V jaké kvalitě fotky obdržíme a jak?

A

Do online galerie nahrávám pouze fotky v nízkém rozlišení (vhodné do mobilu, na facebook, instagram, apod.). V plném i sníženém rozlišení pak fotky dostanete na flashce vč. Vámi vybraných tištěných v dárkovém balení.

Q

Dostanu v případě nemoci náhradního fotografa?

A

Snažím se nebýt nemocná :), ale v případě, že onemocním a bude to natolik vážné, že nebudu schopna fotografovat, pak ano, dokážu sehnat náhradu. Jelikož se totiž v odvětví pohybuji neustále, tak mám mnoho kontaktů a tudíž se budu snažit za sebe někoho poskytnout.

Q

Kde najdu nějaký ceník nebo balíčky?

A

Neváhejte a vyplňte mi nezávazný formulář (viz. odkaz) a já Vám co nejrychleji odpovím a zašlu veškeré další info! :)

Cenově se u mne svatební focení vč. schůzek, příprav, editace, tisku, atd. pohybují 6.500,- až 20.000,- Kč.

Q

Můžeme si nechat udělat i fotoknihu nebo další předměty?

A

No jasně! Dokonce Vám to velice doporučuji! Jo a taky Vám ukážu na seznamovací schůzce jak taková kvalitní fotokniha vypadá!

Q

Je rezervační poplatek vratný?

A

Ne, bohužel. Tento poplatek je vlastně poplatek za držení termínu (a odmítání dalších zájemců o fotografování), který v případě zrušení z Vaší strany pravděpodobně již nestihnu zaplnit. Posunutí termínu je pak dle domluvy.

Q

Můj partner či my oba nemáme rádi focení/"nejsme fotogeničtí". Co s tím?

A

Věřte, že cca třičtvrtiny párů si ve focení zrovna dvakrát nelibuje. A právě proto se s Vámi snažím co nejvíc sblížit, vzít Vás na seznamovací a pak ještě předsvatební schůzku a jednoduše se prostě více poznat nejen na úrovni klient - dodavatel, ale i prostě jako kamarádi! Kdo se foťáku opravdu bojí, tak rozhodně doporučuji předsvatební focení. Svou drahou polovičku tedy ujistěte, že se nemusí obávat křečovitých úsměvů do foťáku, ale že vše proběhne co nejvíc přirozeně a pohodově :) Btw. kdybych za větu "nejsme fotogeničtí" pokaždé když ji slyším dostala pětku, už bych asi byla milionář :))) Každý je fotogenický, jen se stačí přestat křečovitě usmívat do foťáku a ono to půjde! A nebojte od toho sem tu já, abych Vám s tím pomohla :)

Q

Nevidím tu fotky z místa, kde se koná naše svatba. Je to problém?

A

Rozhodně NE! Strašně ráda objevuji nová místa, protože každé takové nové místo ve mně podnítí mnohem více kreativity než místo, na kterém bych fotila každý víkend 2 svatby :)) Mimo to, pokud mi to čas a vzdálenost dovolí, jezdím se na neznámá (ale i známá) místa dívat pár dní před svatbou a vytipovat si pěkná místa v okolí svatby na focení.

Q

"Photoshopuješ" fotky?

A

V rámci svateb prakticky neretušuji. Všechny fotky však samozřejmě upravuji barevně tak, jak vidíte u mě na webu. Když je to třeba, tak lehce retušuji portrétní svatební fotky, a to vždy tak, abyste se na nich poznali a byli jste to Vy! Ráda Vám tedy na portrétech odstraním nějaký pupínek či jinou nedokonalost, která se Vám na tváři objevila a po svatbě opět zmizela.

01