Váš den je jedinečný & takový je i můj přístup k Vám.

Gratuluji k zasnoubení!

Díky! Už to, že jste dorazili na tuhle stránku a zvažujete mě jako Vašeho fotografa mě neskutečně těší!

Jak jste asi už zjistili, jsem svatební fotografka. Ta, která miluje pohodové, venkovní, “jen-o-vás” svatby a bezstarostné páry, který si chtěji celý den hlavně užít!

posvatebni fotografovani svatebni fotograf pribram
svatebni fotograf pribra dobris praha 4

Věřím, že si chcete Váš den především užít na plno.

beze strachu, že něco nebude zaznamenáno.
A pak jste tu správně!

Svatební den je den na který se připravujete možná týdny, měsíce a třeba i roky. Je to den, který je Vás naprosto jedinečný. A já souhlasím! Je to krásný den plný lásky a nádherné atmosféry, kterou tvoříte Vy, Vaše rodina a přátele.

Jednu jedinou věc mají ale všechny svatební dny společné – neskutečně rychle utečou. Ale že opravdu rychle! A to hlavní co Vám zbyde budou vzpomínky, prstýnky a fotky.

Co ode mne můžete očekávat?

Nechci se na Vaší svatbě objevit jako cizí člověk, který Vám před obličej strčí foťák a řekne “sýýýýr”. Takhle fakt ne. 

Ráda bych na Vaši svatbu přišla jako Vaše kámoška, ne jako další dodavatel. Proto se s Vámi strašně ráda seznámím ještě před samotnou rezervací, abychom zjistili jestli si spolu sedneme! Přeci jen fotograf je s Vámi Váš celý den a určitě je super si vybrat člověka, který Vám padne! 

Budu fakt šťastná, když mě přijmete jako kamarádku, užijeme si Váš den, zasmějeme se a hlavně uděláme společně fotky, které budete milovat nejen Vy, ale i další generace.

svatba svatebni fotograf samota kremen 41


Ani nevíme, jak to slovy vyjádřit… fotky jsou NAPROSTO NÁDHERNÝ!!!
Nemáme slov. Jsme z nich úplně vedle 🥹

Ty jsi prostě člověk na správném místě a nemohli jsme si vybrat lépe 🙏🏻 ❤️
Moc moc moc moc moc ti děkujeme.

– ZUzka + jára

Jak to vlastně celé probíhá?

svatebni fotograf penzion smolotel smolotely 38

01.

Pojďme se seznámit

PRVNÍ – SEZNAMOVACÍ SCHŮZKA

Líbí se Vám mé fotky? Super! Pojďme se společně sejít u dobré kávy a ještě před samotnou rezervací se seznámit, potykat si a zasmát se.

PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ

Vyrazíme někam do přírody! Pokecáme, poznáme se ještě lépe a jako bonus si odnesete desítky fotek!

PŘEDSVATEBNÍ – PLÁNOVÁCÍ SCHŮZKA

Zhruba měsíc a půl před svatbou se společně sejdeme na předsvatební schůzce, kde si popovídáme ohledně organizace svatby a doladíme detaily.


02.

Je tu Váš svatební den

Užijte si ho!

Celý den jsem tu pro Vás, nechávám vše přirozeně plynout a snažím se zachytit každý moment. Když je občas potřeba, tak zasáhnu do dění a scénu si lehce upravím či navedu (skupinové fotografie či fotografie detailů), ale jinak jsem spíše v roli pozorovatele.

svatebni fotograf pribram praha modry mlyn

03.

Hotovo!

Vzpomínky pro vás i budoucí generace

V pondělí po svatbě zasílám první ochutnávku cca 30+ fotografií v nádherné online galerii. Do 6 týdnů ji pak doplním zbytkem fotek, které všechny procházejí třízením a úpravou do stejného stylu. Jsem trošku “overshooter”, takže se snažím, aby jste se na fotkách našli nejen Vy dva, ale i Vaši blízcí a měli jste tak Vaši památku opravdu ucelenou a kompletní.

TISK & USB

Následně se domlouváme na tisku (ať už fotografií, fotoobrazů či fotoknih) a předání krásného balení s tištěnými fotkami a USB flashkou. Pamatujte, že je obrovská škoda, když fotky skončí jen v digitální formě. Tiskněte. Kamkoliv! Ať už vyberete fotoknihu, vlepované fotografie do fotoalba či nástěnnou galerii. Tiskněte! 🙂

KRÁSNÁ SLOVA

svatba pribram blatna

vendy + miky

Kajo! Moc dekujeme za vsechna tri foceni,ktera byla na nejlepsi urovni! Kaju muzeme jen vrele doporucit, spravny clovek na spravnem miste! Velmi ocenujeme jeji osobni pristup, i pro introvertniho cloveka je s ni fotografovani prijemnym az vtipnym zazitkem, pricemz vysledkem jsou dokonale fotografie. Perfektni vyber mist, styl foceni. A z techto duvodu jsme si Kaju vybrali i pro nas svatebni den. Behem dne jsme o Kaje prakticky nevedeli a diky profesionalnimu pristupu skvele odhadla situaci kdy a koho fotit aniz by narusovala prubeh svatby.

Jeste jednou moc dekujeme.

BJ svatebni tisk 534 CB

barča + honza

Nejlepší fotografka, kterou jsme mohli mít. 🤍Skvělý přístup , sympatická hned od pohledu, hrozně milá, přátelská! Postarala se nám o ty nejkrásnější předsvatební i svatební fotky🤍

Doporučujeme všemi deseti!

svatebni fotograf lom necin 10

káťa + honza

Jedno z našich nejlepších rozhodnutí bylo vybrání Káji jako naší fotografky, bez které bychom, nikdy neměli takové super vzpomínky z našeho dne. Příprava, domluva, komunikace, provedení vše na jedničku! Myslím a doufám, že to nebylo naše poslední společné focení. 

Ukázky svateb

Nějak Vám to nestačilo?


Nějaké otázky?

Ano! Focení svateb mám rozděleno podle hodin. Pro rok 2024 se ceny pohybují od 9.000,- Kč do 29.000,- Kč za nejvyšší balíček. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat! Vše je naprosto nezávazné a budu moc ráda, když se ozvete! 🙂

Ano!! Je možné si jej přikoupit za zvýhodněnou cenu či jednoduše zvolit největší 12ti hodinový balíček, který již předsvatební focení obsahuje! 🙂

Do online galerie i na USB flash disk nahrávám fotky v nízkém (vhodné do mobilu, na facebook, instagram, apod.) i tiskovém rozlišení. Dále v dárkovém balení získáte i vytištěné fotky podle zvoleného balíčku.

Snažím se nebýt nemocná :), ale v případě, že onemocním a bude to natolik vážné, že nebudu schopna fotografovat, pak ano, dokážu sehnat náhradu. Jelikož se totiž v odvětví pohybuji neustále, tak mám mnoho kontaktů a tudíž se budu snažit za sebe někoho poskytnout.

Ne, bohužel. Tento poplatek je vlastně poplatek za držení termínu (a odmítání dalších zájemců o fotografování), který v případě zrušení z Vaší strany pravděpodobně již nestihnu zaplnit. Posunutí termínu je pak dle domluvy.

Věřte, že cca třičtvrtiny párů si ve focení zrovna dvakrát nelibuje. A právě proto se s Vámi snažím co nejvíc sblížit, vzít Vás na seznamovací a pak ještě předsvatební schůzku a jednoduše se prostě více poznat nejen na úrovni klient – dodavatel, ale i prostě jako kamarádi! Kdo se foťáku opravdu bojí, tak rozhodně doporučuji předsvatební focení. Svou drahou polovičku tedy ujistěte, že se nemusí obávat křečovitých úsměvů do foťáku, ale že vše proběhne co nejvíc přirozeně a pohodově 🙂 Btw. kdybych za větu “nejsme fotogeničtí” pokaždé když ji slyším dostala pětku, už bych asi byla milionář :))) Každý je fotogenický, jen se stačí přestat křečovitě usmívat do foťáku a ono to půjde! A nebojte od toho sem tu já, abych Vám s tím pomohla 🙂

svatba na tvrzi krassa 34

Takže?

JSTE PŘIPRAVENI?

Jestli ano (jakože já tedy jo!), skočte do poptávky, vyplňte mi formulář a napište všechny Vaše představy. Já Vám do jednoho pracovního dne odepíši + pošlu ceník včetně veškerých informací, které by Vás mohly napadnout. Stejně tak, kdyby Vás cokoliv napadlo, neváhejte se zeptat! Jsem tu pro Vás!!

svatebni fotograf Pribram