Vítám Vás!

KarolinaPetraskova omne
Karolina Petraskova omne

SVATEBNÍ A RODINNÁ FOTOGRAFKA PRO PŘÍBRAM, DOBŘÍŠ A OKOLÍ

Jmenuji se Karolína, ale všichni moji přátelé mi říkají Kája. Budu moc ráda, když mi tak budete taky říkat! 

Miluji pohodu, smích, lásku, přírodu, západy a východy slunce a jednoduše prostě přirozené světlo. V úpravách mám nejraději dodržování reálných barev s teplým podtónem. Nerada bych pro Vás byla jen “nějaká fotografka” nebo “dodavatel”, nýbrž člověk, se kterým se budete cítit v pohodě a rádi se mnou strávíte svůj čas.

Když si najdu volný čas a zrovna nefotím či neupravuji, tak mě najdete na procházce s mým psem Falcem, s batohem někde na výletě anebo na kole v Brdech.

Aktuálně bydlím v Příbrami, ale neustále se pohybuji i směrem k Dobříši. Místa na focení tedy mám vyhlídlá jak u Příbrami, tak u Dobříše. Nejčastěji však nyní fotím u Příbrami, kde Vám ráda ukáži krásná místa.

KarolinaPetraskova omne

MÁ CESTA

K FOCENÍ

ZAČALA JSEM PRACOVAT PRO NIKON

Na vysoké škole jsem se díky kamarádce dostala do firmy Nikon, kde jsem následující roky pracovala jako promotér.

Nikon mně dal neuvěřitelně mnoho – mimo jiné u mě prohloubil můj obrovský zájem o fotografii a dodal kuráž jít do toho naplno. Již roky jsem si fotila sama pro sebe a díky Nikonu se mi otevřelo spousta dveří.

pexels andriana svyryd 3317434

První svatba – přes 150 hostů

Mé “poprvé”, kdy jsem fotila jako hlavní fotograf nádhernou vodáckou svatbu v Praze u Vltavy. Počet hostů byl obrovský a i přes to jsem se nenechala rozhodit, užila jsem si celý den a zjistila, že tohle prostě chci v životě dělat.

Ten rok jsem odfotila ještě dalších 12 svateb

Rok 2017 mě vystřelil do nebes a já se do toho pustila na plno. Další rok to bylo 18 svateb a roky další kolem 35 svateb ročně.

Potkala jsem svou druhou polovičku

Roky ubíhaly a já stále fotila v kombinaci s obrovským množstvím menších focení na 250%. Potkala jsem svého snoubence a začala jsem trošku bilancovat a zjistila, že musím trošku zpomalit, abych zvládala nejen zažívat krásné okamžiky ve Vašich životech, ale i svůj život.

Omezila jsem počet svateb na 15 ročně a to je přesně to číslo, které mi naprosto svědčí tak, abych zvládala

pexels helena jankovicova kovacova 10773767

Still travelling

Maecenas faucibus mollis interdum. Donec id elit non mi porta gravida at eget metus. Sed posuere consectetur est at lobortis. Maecenas faucibus mollis interdum.

Donec id elit non mi porta gravida at eget metus. Sed posuere consectetur est at lobortis.

pexels mengliu di 3064080

Můj přístup

Nechci se na Vaší svatbě objevit jako cizí člověk, který Vám před obličej strčí foťák a řekne “sýýýýr”. Takhle fakt ne. 

Co kdybychom začali jako přátelé? Poznáme se několik měsíců před svatbou, dáme kafe, potykáme si, zasmějeme se spolu.. Následně o pár měsíců dál se jako již přátelé potkáme na předsvatební schůzce, kde doladíme detaily a hned poté vyrazíme na focení při západu slunce, kde se skvěle pobavíme a ještě si odnesete Vaše společné fotky. A co víc? Uvolníte se nejen přede mnou, ale hlavně před tím strašákem jménem foťák.

A co dál? Jsem tu jednoduše pro Vás. Ať už sháníte doporučení na další “dodavatele” nebo potřebujete zapnout šaty. JSEM TADY.

ML male 939

Mé nejoblíbenější

… a spousty dalších! Je nesmírně těžké si vybrat, když ke každé fotce se pojí nádherné vzpomínky, tudíž prakticky nejde vybrat ty nej!

parove foceni pribram dobris praha 151
parove foceni pribram dobris praha 93
rodinne foceni pribram dobris praha 46
foceni miminek pribram dobris 1

Pojďme se spojit

A ZACHYTIT VAŠE VZPOMÍNKY

svatebni fotografka2