HEY, I'M EVÓRA!

I’m a trend setter, an adventurer, a coffee lover and a photographer! I love experiments and personal projects. Finding new perspectives and breathing in new life into old boring scenes is what inspires and gets me excited! If you call yourself a creative, proudly wear that title, be memorable, inspire others and always be ahead of the crowd! Be Evóra!

Tak ráda Vás poznávám!

Ahoj, dobrý den!

JSEM SVATEBNÍ A RODINNÁ FOTOGRAFKA PRO PŘÍBRAM, DOBŘÍŠ A OKOLÍ

Jmenuji se Karolína, ale všichni moji přátelé mi říkají Kája. Budu moc ráda, když mi tak budete taky říkat!

Miluji pohodu, smích, lásku, přírodu, západy a východy slunce a jednoduše prostě přirozené světlo. Nechci pro Vás být jen "nějaká fotografka" nebo "dodavatel", nýbrž člověk, se kterým se budete cítit v pohodě a rádi se mnou strávíte svůj čas.

Když si najdu volný čas a zrovna nefotím či neupravuji, tak mě najdete na procházce s mým psem Falcem anebo na kole v Brdech.

Aktuálně bydlím v Příbrami, ale neustále se pohybuji i směrem k Dobříši. Místa na focení tedy mám vyhlídlá jak u Příbrami, tak u Dobříše. Nejčastěji však nyní fotím u Příbrami, kde Vám ráda ukáži krásná místa.

Můj přístup

Nechci se na Vaší svatbě objevit jako cizí člověk, který Vám před obličej strčí foťák a řekne "sýýýýr". Takhle fakt ne.


Co kdybychom začali jako přátelé? Poznáme se několik měsíců před svatbou, dáme kafe, potykáme si, zasmějeme se spolu.. Následně o pár měsíců dál se jako již přátelé potkáme na předsvatební schůzce, kde doladíme detaily a hned poté vyrazíme na focení při západu slunce, kde se skvěle pobavíme a ještě si odnesete Vaše společné fotky. A co víc? Uvolníte se nejen přede mnou, ale hlavně před tím strašákem jménem foťák.


A co dál? Jsem tu jednoduše pro Vás. Ať už sháníte doporučení na další "dodavatele" nebo potřebujete zapnout šaty. JSEM TADY.

nejoblíbenější

Kam dál?

INFO SVATBY

INFO OSTATNÍ

FOCENÍ

Nebo už jdete na to?

REZERVACE FOCENÍ