svatba svatebni fotograf samota kremen 54

Letní svatba na Samotě Křemen

Káťa a Tom mě oslovili v době kdy nebylo úplně snadné se scházet – zavřené restaurace. První seznamovací schůzka tedy (jak je již v době covidu skoro zvykem :)) proběhla v online prostoru přes videohovor. A už tam jsem věděla, že tahle svatba bude prostě pecka! Na předsvatební focení přijeli i s maličkým Jonáškem někdy v květnu – zima byla na konec května tedy šílená, lehký déšť se střídal s větrem a zmrzlí jsme byli dost!

Špatné počasí jsme si na předsvatebním focení ale asi vybrali. A v Den Dé byl přesný opak – řekla bych, že to byl pocitově jeden z nejteplejších dnů roku 2022. 🙂 Naštěstí díky tomu, že jsme byli u lesa to nebylo až tak šílené a den to byl nakonec jak malovaný! 🙂 Ale vraťme se o kousek zpět. Když jsem po asi 2 hodinách jízdy autem dorazila na Samotu Křemen, tak mi doslova spadla brada. Místo je to fakt kouzelné. Jste hned u lesa, pro svatbu máte obrovské množství prostoru, nádhernou stodolu a krásné vesnické stavení ve starém stylu na přípravy a přespání pár hostů 🙂 Obřad se měl konat na mole, kde jsme následně fotili večer pár portrétů, ale snoubenci raději přesunuli kvůli horku obřad pod břízky, které poskytly trošku stínu – a i tam to bylo kouzelné! V případě nepřízně počasí má Samota Křemen možnost obřadu v jedné ze stodol. Prostě parádní místo na svatbu, kde to mají vše vymyšlené.

Všechny moje očekávání také byly naplněny :)) Svatba to byla fakt pohodová, uvolněná, rozesmátá a jednoduše přesně taková jakou bych přála každému ❤️ Ještě jednou děkuji, že jsem mohla být s Vámi!

Místo: Samota Křemen – https://www.samotakremen.cz/
Vizáž: Jana Hrbáčková – https://www.facebook.com/janahrbackovavisage/
Catering: Bistro TamarindTree – https://www.tamarindtree.cz/

Něco málo z předsvatebního focení na konci tohoto příběhu 🙂