svatba statek stary kolin 033

Svatba na Statku Starý Kolín

Když mě Péťa, kterou jsem trošku znala již z vejšky, poptávala na svatbu, jal se mě takový zvláštní strach smíšený s nadšením. Proč strach? Sama Péťa fotí a zároveň pracuje na multimediálním oboru na vysoké škole, takže o fotce něco ví :)). A přeci jen fotit člověka, který má k fotce takový vztah je vždycky trošku jiné 😊  Zároveň jsem ale věděla, že to je pohodová holka, a tak mi bylo jasný, že její den bude prostě skvělej. A byl!

Hned co jsme se s Péťou a jejím snoubencem Dalim potkali na seznamovací schůzce, tak ze mě veškeré obavy spadly. Z obou totiž vyzařuje jakási pohoda, radost ze života a jednoduše se s nimi člověk cítí prostě fajn. Mimo to oba na předsvatebním focení doslova váleli! Vzali s sebou i svou milovanou fenku australačku Abby, která samozřejmě nechyběla ani na svatbě, kde jim během obřadu donesla v košíčku snubní prsteny .

Svatba probíhala na Statku Starý Kolín. Nádherné a klidné místo na svatbu! Den to byl perfektní, počasí nám doslova přálo a hlavně a především se hosté skvěle bavili! 🙂

Díky moc za vše! Bylo to s Vámi supeeeer! ❤️