HEY, I'M EVÓRA!

I’m a trend setter, an adventurer, a coffee lover and a photographer! I love experiments and personal projects. Finding new perspectives and breathing in new life into old boring scenes is what inspires and gets me excited! If you call yourself a creative, proudly wear that title, be memorable, inspire others and always be ahead of the crowd! Be Evóra!

Svatba na Statku Starý Kolín

  /  
23.09.2020

Když mě Péťa, kterou jsem trošku znala již z vejšky, poptávala na svatbu, jal se mě takový zvláštní strach smíšený s nadšením. Proč strach? Sama Péťa fotí a zároveň pracuje na multimediálním oboru na vysoké škole, takže o fotce něco ví :)). A přeci jen fotit člověka, který má k fotce takový vztah je vždycky trošku jiné 🙂  Zároveň jsem ale věděla, že to je pohodová holka, a tak mi bylo jasný, že její den bude prostě skvělej. A byl!

Hned co jsme se s Péťou a jejím snoubencem Dalim potkali na seznamovací schůzce, tak ze mě veškeré obavy spadly. Z obou totiž vyzařuje jakási pohoda, radost ze života a jednoduše se s nimi člověk cítí prostě fajn. Mimo to oba na předsvatebním focení doslova váleli! Vzali s sebou i svou milovanou fenku australačku Abby, která samozřejmě nechyběla ani na svatbě, kde jim během obřadu donesla v košíčku snubní prsteny ❤️.

Svatba probíhala na Statku Starý Kolín. Nádherné a klidné místo na svatbu! Den to byl perfektní, počasí nám doslova přálo a hlavně a především se hosté skvěle bavili 🙂

Díky moc za vše! Bylo to s Vámi supeeeer! ❤️