Svatba Penzion Nový rybník

Tihle dva jsou fakt neskutečně příjemný, milý a skvělý pár. A stejně taková byla i jejich svatba. Pohodová, užitá do syta s jejich nejbližšími a prostě skvělá! Já se z mého fotohlediska nemohla nabažit Lenčiných šatů, které měla z Simply Bride, což je salon z Plzně, který vlastní její kamarádka – svědkyně 🙂 A šaty jí sedly perfektně!

Teď už novomanželé pocházejí Lenka z Plzně a Ondra z Českých Budějovic. A tak je napadlo, že na začátek svého novomanželského života symbolicky spojí tato dvě města (stejně jako se spojují teď oni)- a jak jinak než “Plzní” a Budvarem. Směs to byla dle pohledů asi zajímavá 🤔😅 Ale já to hodnotím jako skvělý, vtipný nápad a ozvláštnění obřadu! 😁 

Stejně jako to, že většinu obřadu stáli Lenka a Ondra proti sobě a mohli tak koukat na sebe a na své blízké. Na obřadech se opravdu jen málokdy vyskytnu v roli hosta, většinu času (něco přes 160x 😅) jsem spíše v roli fotografa, a tak krásně vidím do tváře budoucím novomanželům. Bohužel však Vaši blízcí mají trošku jiný pohled – vidí Vás jen zezadu.. Když se však natočíte proti sobě, hned budete mít lepší výhled i Vy, kdy uvidíte nejen oddávajícího, ale i svou drahou polovičku a své nejbližší – přesně jako to měli Lenka s Ondrou.

Mějte se krásně a doufám, že se opět ještě setkáme! 😊