HEY, I'M EVÓRA!

I’m a trend setter, an adventurer, a coffee lover and a photographer! I love experiments and personal projects. Finding new perspectives and breathing in new life into old boring scenes is what inspires and gets me excited! If you call yourself a creative, proudly wear that title, be memorable, inspire others and always be ahead of the crowd! Be Evóra!

Svatební fotografování

Wow!!!
Gratuluji k zásnubám!

Díky! Už to, že jste dorazili na tuhle stránku a zvažujete mě jako Vašeho fotografa mě neskutečně těší!


Jak jste asi už zjistili, jsem svatební fotografka. Ta, která miluje pohodové, venkovní, "jen-o-vás" svatby a bezstarostné páry, který si chtěji celý den hlavně užít!

Co ode mě můžete očekávat?

Nechci se na Vaší svatbě objevit jako cizí člověk, který Vám před obličej strčí foťák a řekne "sýýýýr". Takhle fakt ne.


Ráda bych na Vaši svatbu přišla jako Vaše kámoška, ne jako další dodavatel. Proto se s Vámi strašně ráda seznámím ještě před samotnou rezervací, abychom zjistili jestli si spolu sedneme! Přeci jen fotograf je s Vámi Váš celý den a určitě je super si vybrat člověka, který Vám padne! 


Budu fakt šťastná, když mě přijmete jako kamarádku, užijeme si Váš den, zasmějeme se a hlavně uděláme společně fotky, které budete milovat nejen Vy, ale i další generace.


Jak u mě celý proces
svatebního fotografování probíhá?
1. Seznamovací schůzka
2. Předsvatební focení

Líbí se Vám mé fotky? Super! Pojďme se společně sejít u dobré kávy (v mém případě spíše čaje) a ještě před samotnou rezervací se seznámit, potykat si a zasmát se.

Vyrazíme někam do přírody! Pokecáme, poznáme se ještě lépe a jako bonus si odnesete desítky fotek!

3. Předsvatební schůzka
4. Svatební focení

Zhruba měsíc a půl před svatbou se společně sejdeme na předsvatební schůzce, kde si popovídáme ohledně organizace svatby a doladíme detaily.

Celý den jsem tu pro Vás, nechávám Váš den přirozeně plynout a snažím se zachytit všechny momenty.

5. Hotovo!
6. Tisk a USB

V pondělí po svatbě zasílám prvních několik fotografií v nádherné online galerii. Do 6 týdnů ji pak doplním zbytkem fotek, které všechny procházejí úpravou.

Následně se domlouváme na tisku (ať už fotografií, fotoobrazů či fotoknih) a předání krásného balení s tištěnými fotkami a USB flashkou.

z mé tvorby

Krásná slova

od úžasných novomanželů

Kajo! Moc dekujeme za vsechna tri foceni,ktera byla na nejlepsi urovni! Kaju muzeme jen vrele doporucit, spravny clovek na spravnem miste! Velmi ocenujeme jeji osobni pristup, i pro introvertniho cloveka je s ni fotografovani prijemnym az vtipnym zazitkem, pricemz vysledkem jsou dokonale fotografie. Perfektni vyber mist, styl foceni. A z techto duvodu jsme si Kaju vybrali i pro nas svatebni den. Behem dne jsme o Kaje prakticky nevedeli a diky profesionalnimu pristupu skvele odhadla situaci kdy a koho fotit aniz by narusovala prubeh svatby.

Jeste jednou moc dekujeme.

Vendy & Miky

svatba 27. 6. 2020

Svatební fotograf Lom Nečín, svatba v lomu, svatba venku

Jedno z našich nejlepších rozhodnutí bylo vybrání Káji jako naší fotografky, bez které bychom, nikdy neměli takové super vzpomínky z našeho dne. Příprava, domluva, komunikace, provedení vše 🥇, myslím a doufám, že to nebylo naše poslední společné focení. 😍

Káťa & Honza
svatba 15. 5. 2019

Nějak Vám to nestačilo?

DALŠÍ SVATBY

Nejčastější dotazy

Q

Děláš i předsvatební focení?

A

Ano!! Je možné si jej přikoupit za zvýhodněnou cenu či jednoduše zvolit největší 12ti hodinový balíček, který již předsvatební focení obsahuje! :)

Q

Do kdy budeme mít hotové fotky ze svatby?

A

Hned v pondělí po víkendu zasílám prvních 40-50 upravených fotek v krásné online fotogalerii, abyste si mohli fotky prohlédnout a zopakovat atmosféru celého dne a pochlubit se fotkami své nedočkavé rodině a přátelům. Zbytek fotografií doplním do galerie do 6 týdnů. V případě, že by se termín dodání fotek prodlužoval (plánovaná dovolená či nemoc), tak hned píšu!

Q

V jaké kvalitě fotky obdržíme a jak?

A

Do online galerie nahrávám pouze fotky v nízkém rozlišení (vhodné do mobilu, na facebook, instagram, apod.). V plném i sníženém rozlišení pak fotky dostanete na flashce vč. pár fotografií i tištěných v dárkovém balení.

Q

Dostanu v případě nemoci náhradního fotografa?

A

Snažím se nebýt nemocná :), ale v případě, že onemocním a bude to natolik vážné, že nebudu schopna fotografovat, pak ano, dokážu sehnat náhradu. Jelikož se totiž v odvětví pohybuji neustále, tak mám mnoho kontaktů a tudíž se budu snažit za sebe někoho poskytnout.

Q

Kde najdu nějaký ceník nebo balíčky?

A

Neváhejte a vyplňte mi nezávazný formulář (viz. odkaz) a já Vám co nejrychleji odpovím a zašlu veškeré další info! :)

Cenově se u mne svatební focení pro rok 2024 vč. schůzek, příprav, editace, tisku, atd. pohybují od 10.000,- za focení obřadu, skupinovek a portrétů do 29.000,- Kč u 12ti hodinového focení vč. zásnubního focení :).

Q

Můžeme si nechat udělat i fotoknihu nebo další předměty?

A

No jasně! Dokonce Vám to velice doporučuji! Jo a taky Vám ukážu na seznamovací schůzce jak taková kvalitní fotokniha vypadá!

Q

Je rezervační poplatek vratný?

A

Ne, bohužel. Tento poplatek je vlastně poplatek za držení termínu (a odmítání dalších zájemců o fotografování), který v případě zrušení z Vaší strany pravděpodobně již nestihnu zaplnit. Posunutí termínu je pak dle domluvy.

Q

Můj partner či my oba nemáme rádi focení/"nejsme fotogeničtí". Co s tím?

A

Věřte, že cca třičtvrtiny párů si ve focení zrovna dvakrát nelibuje. A právě proto se s Vámi snažím co nejvíc sblížit, vzít Vás na seznamovací a pak ještě předsvatební schůzku a jednoduše se prostě více poznat nejen na úrovni klient - dodavatel, ale i prostě jako kamarádi! Kdo se foťáku opravdu bojí, tak rozhodně doporučuji předsvatební focení. Svou drahou polovičku tedy ujistěte, že se nemusí obávat křečovitých úsměvů do foťáku, ale že vše proběhne co nejvíc přirozeně a pohodově :) Btw. kdybych za větu "nejsme fotogeničtí" pokaždé když ji slyším dostala pětku, už bych asi byla milionář :))) Každý je fotogenický, jen se stačí přestat křečovitě usmívat do foťáku a ono to půjde! A nebojte od toho sem tu já, abych Vám s tím pomohla :)

Q

Nevidím tu fotky z místa, kde se koná naše svatba. Je to problém?

A

Rozhodně NE! Strašně ráda objevuji nová místa, protože každé takové nové místo ve mně podnítí mnohem více kreativity než místo, na kterém bych fotila každý víkend 2 svatby :)) Mimo to, pokud mi to čas a vzdálenost dovolí, jezdím se na neznámá (ale i známá) místa dívat pár dní před svatbou a vytipovat si pěkná místa v okolí svatby na focení.

Q

"Photoshopuješ" fotky?

A

V rámci svateb prakticky neretušuji. Všechny fotky však samozřejmě upravuji barevně tak, jak vidíte u mě na webu. Když je to třeba, tak lehce retušuji portrétní svatební fotky, a to vždy tak, abyste se na nich poznali a byli jste to Vy! Ráda Vám tedy na portrétech odstraním nějaký pupínek či jinou nedokonalost, která se Vám na tváři objevila a po svatbě opět zmizela.

01
Tak co?
Jste připraveni?

Jestli ano (jakože já tedy jo!), skočte do poptávky, vyplňte mi formulář a napište všechny Vaše představy. Já Vám do jednoho pracovního dne odepíši + pošlu ceník včetně veškerých informací, které by Vás mohly napadnout. Stejně tak, kdyby Vás cokoliv napadlo, neváhejte se zeptat! Jsem tu pro Vás!!

Nuže?

JDEME POPTAT