Svatební portréty při západu slunce Příbram

Posvatební focení při západu slunce

Posvatební focení – další z mých nyní již oblíbených žánrů! Proč?

To mi takhle v pátek přišla rezervace na svatební focení na neděli. Vůbec jsem nechápala oč jde, přeci jen svatby se moc často v neděli nekonají :)) Po pár mailech jsem zjistila, že půjde jen o svatební portréty nikoliv o focení celého dne. Přiznám se, že běžně si víkendy pro sebe bráním, protože většinu víkendů strávím na svatbách a neděle jsou často po náročných pátcích a sobotách potřeba na fyzické i psychické zotavení (to když Vám při obřadu u polibku odejde karta a celý zbytek dne se třepete a říkáte si, že ještě že máte druhej foťák a stihli jste to. Ale to je na jiné vyprávění). Říkám si, tak tohle bude super!

Když Petra a Ivan dorazili, ihned jsem věděla, že tohle bude prostě super! Nakonec jsem se dozvěděla, že svatbu již měli před 3 lety na Slovensku, odkud Péťa pochází 1f642 Jenže celý den i den následující, kdy měli jít do těch krásných slovenských “kopců” fotit, jim pršelo. Portréty ze svatby tedy odložili na neurčito… Až nakonec došli ke mně a já jsem za to neskutečně ráda. Fakt jsem si to s těmihle dvěma užila, vyblbli jsme se, zasmáli se a udělali fotky, které jim doufám již zdobí zdi či fotoknihu!

A já? Já si posvatební focení vždycky přála zkusit. Je to neskutečná pohoda, když novomanželé nechvátají zpět za hosty a můžeme se plně soustředit na zachycení vztahu mezi jimi dvěma.