HEY, I'M EVÓRA!

I’m a trend setter, an adventurer, a coffee lover and a photographer! I love experiments and personal projects. Finding new perspectives and breathing in new life into old boring scenes is what inspires and gets me excited! If you call yourself a creative, proudly wear that title, be memorable, inspire others and always be ahead of the crowd! Be Evóra!

Svatba na statku v Nalžovicích u Sedlčan

  /  
22.06.2019

Už když jsme se s Péťou a Kubou poznali, hned mi bylo jasný, že jejich svatba bude elegantní, krásně upravená, s krásnou výzdobou a zároveň plná emocí a smíchu. Tedy prostě a jednoduše radost pro fotografa! A bylo to přesně tak! Hned jak jsem na svatbu na Statek Nalžovice dorazila, úplně jsem se zamilovala. To ticho, klid, pohoda. Nádherné místo na svatbu.

Péťa si s výzdobou pohrála do detailu a já si místy připadala spíše jako na focení nějakého editorialu než skutečné svatby. Všechno bylo tak krásné! A ano, během dne se nám vystřídalo sluníčko, zataženo, ale i pěkný slejvák… Nic z toho však neubralo na skvělé atmosféře, která celý den panovala.

Díky, že jsem mohla tenhle krásný den prožít s Vámi! 🖤

 

Místo svatby: Statek Nalžovice
Šaty: Martina Klimešová
Ženichův oblek: Le Premier
Podvazek: Něco darovaného

Svatební fotograf - svatba Statek Nalžovice, Sedlčany Svatební fotograf - svatba Statek Nalžovice Svatební fotograf - svatba Statek Nalžovice Svatební fotograf - svatba Statek Nalžovice Svatební fotograf - svatba Statek Nalžovice Svatební fotograf - svatba Statek Nalžovice, Sedlčany Svatební fotograf - svatba Statek Nalžovice Svatební fotograf - svatba Statek Nalžovice Svatební fotograf - svatba Statek Nalžovice Svatební fotograf - svatba Statek Nalžovice Svatební fotograf - svatba Statek Nalžovice Svatební fotograf - svatba Statek Nalžovice Svatba statek Nalžovice Svatební fotograf - svatba Statek Nalžovice, SedlčanySvatební fotograf - svatba Statek Nalžovice, SedlčanySvatební fotograf - svatba Statek Nalžovice, Sedlčany