HEY, I'M EVÓRA!

I’m a trend setter, an adventurer, a coffee lover and a photographer! I love experiments and personal projects. Finding new perspectives and breathing in new life into old boring scenes is what inspires and gets me excited! If you call yourself a creative, proudly wear that title, be memorable, inspire others and always be ahead of the crowd! Be Evóra!

Svatba na zámku ve Lnářích

  /  
08.06.2019

Klárka s Davidem jsou prostě moji první. První pár, který jsem před téměř třemi lety fotila. Ačkoliv nikdy takhle před foťákem nestáli, stejně jako já netušila co jim říkat, vznikly z toho docela fajn fotky 🙂 Právě jim můžu poděkovat, že jsem se tak nadchla pro párové a svatební focení a nyní jsem tam, kde jsem ❤️ DĚKUJI!

Když mne tedy oslovili jestli bych jim nafotila jejich svatbu, byla jsem naprosto nadšená! Je krásné, když se naše cesty takhle krásně protínají. Pro obřad si vybrali místo pod obrovským starým stromem v zámecké zahradě ve Lnářích. Byl to krásný intimní obřad jen pro nejbližší rodinu a bylo mi potěšením jim zachytit vzpomínky!

Na večer jsme vyrazili fotit portréty při západu slunce. Ach! To byla nádhera! A v kombinaci s tak krásným párem to byla prostě slast pro fotografa :)) Krásně můžete vidět rozdíl ve fotkách v poledne při zatažené obloze (focené na zámku) a večer při západu slunce focené v přírodě.

Děkuji Vám za tu krásnou cestu! A doufám, že bude dále pokračovat! 🙂 Mockrát děkuji, že jste si na Váš krásný den vybrali zrovna mne 🖤

Svatební fotograf Příbram, Dobříš, Praha, Sedlčany, Písek, Beroun, Plzeň Focení svatebních portrétů při západu slunce Focení svatebních portrétů při západu slunce Svatební fotograf Příbram, Dobříš, Praha, Sedlčany, Písek, Beroun, Plzeň Focení svatebních portrétů při západu slunce Focení svatebních portrétů při západu slunce