HEY, I'M EVÓRA!

I’m a trend setter, an adventurer, a coffee lover and a photographer! I love experiments and personal projects. Finding new perspectives and breathing in new life into old boring scenes is what inspires and gets me excited! If you call yourself a creative, proudly wear that title, be memorable, inspire others and always be ahead of the crowd! Be Evóra!

Svatba na Statku u Prahy ve Škvorci

  /  
21.09.2019

Když jsme se s Helčou a Martinem poznali, hned jsem věděla, že se společně hodně nasmějeme. Celý den byl plný lásky, smíchu, radosti, ale i dalších krásných emocí, které ke svatbě prostě patří. Svatba se konala na nádherném místě – Statek u Prahy ve Škvorci, který můžu na pořádání svatby jedině doporučit. Krásné místo!! Však také koukněte na tu opečovávanou zahradu a nádhernou prostornou stodolu, prostě úžasné! Dostal mě taky (na svatbu dost neobvyklý) raut ve španělském stylu –  ten byl tedy naprosto famozní!

Jo! A ač mi oba novomanželé stále sdělovali, že prostě nejsou fotogeničtí, tak na ně mrkejte! Nefotogeničtí lidé prostě neexistují! Je to všechno jen o tom se uvolnit, zapomenout na tu holku s foťákem a daný moment si co nejvíc užít (však o tom by svatba měla být ne? :))!!

Díky, že jste si vybrali zrovnam mne a že jsem s Vámi mohla být! Moc jsem si to s Vámi užila! 🖤

Místo:  Statek u Prahy, odkaz
Svatební šaty: Salon Sofia

Svatební fotograf - svatba Statek U Prahy, Škvorec Svatební fotograf - svatba Statek U Prahy, Škvorec Svatební fotograf - svatba Statek U Prahy, Škvorec Svatební fotograf - svatba Statek U Prahy, Škvorec Svatební fotograf - svatba Statek U Prahy, Škvorec Svatební fotograf - svatba Statek U Prahy, Škvorec Netradiční svatební raut První tanec na svatbě na Statku u Prahy První tanec na svatbě na Statku u Prahy První tanec na svatbě na Statku u Prahy První tanec na svatbě na Statku u PrahyNahý svatební dort na Statku u Prahy ve Škvorci Krájení svatebního dortu na statku u Prahy ve Škvorci Nevěsta v šatech ze salonu Sofia Svatební fotograf - svatba Statek U Prahy, Škvorec Svatební focení - svatba Statek U Prahy, ŠkvorecSvatební focení - svatba Statek U Prahy, Škvorec Svatební focení - svatba Statek U Prahy, Škvorec Svatební focení - svatba Statek U Prahy, Škvorec Svatební focení - svatba Statek U Prahy, Škvorec Svatební focení - svatba Statek U Prahy, Škvorec Svatební focení - svatba Statek U Prahy, Škvorec Inspirace svatební prstýnky na obřadu