HEY, I'M EVÓRA!

I’m a trend setter, an adventurer, a coffee lover and a photographer! I love experiments and personal projects. Finding new perspectives and breathing in new life into old boring scenes is what inspires and gets me excited! If you call yourself a creative, proudly wear that title, be memorable, inspire others and always be ahead of the crowd! Be Evóra!

Předsvatební focení na Dobříši

  /  
10.05.2018

Před samotným fotografováním svatby je poměrně důležité, abychom se spolu s mými snoubenci lépe seznámili. Přeci jen, fotograf je na Vaši svatbě ten, kdo s Vámi stráví většinu času, a tak je ideální, pokud si rozumíte a vycházíte spolu jako přátelé. Skvělou příležitostí, jak se seznámit, tak je, samozřejmě kromě předsvatební schůzky, kterou dělám vždy, také předsvatební fotografování, kde se nejen poznáme, ale snoubenci poznají i mou práci a nemusí se tak nikterak stresovat v den svatby. Na předsvatebním focení totiž zjistí, že portrétní focení je prostě jen pohodová procházka plná objímání, líbání a smíchu! 

Proto jsem se rozhodla, že velké předsvatební fotografování zahrnu do všech svatebních 8 a 12 hodinových balíčků! Focení probíhá zhruba hodinu až hodinu a půl a snoubenci si odnesou do 80 fotografií v plné kvalitě dle svého výběru!

Denča a Adam mne ohledně fotografování svatby, která se bude konat 28. 9. 2018, zkontaktovali v listopadu minulého roku. Po několika vyměněných emailech jsme se domluvili, že během schůzky uděláme i předsvatební fotografování. A bylo to skvělé! Denča s Adamem jsou krásný a skvěle sehraný pár! Z náhledů si vybrali 70 výsledných fotek! Zde je pár fotek na ukázku, doufám, že se budou líbit!