HEY, I'M EVÓRA!

I’m a trend setter, an adventurer, a coffee lover and a photographer! I love experiments and personal projects. Finding new perspectives and breathing in new life into old boring scenes is what inspires and gets me excited! If you call yourself a creative, proudly wear that title, be memorable, inspire others and always be ahead of the crowd! Be Evóra!

OSOBNÍ ÚDAJE

V případě odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely komunikace ohledně služby. Pokud zaškrtnete „Souhlasím se zpracováním osobních údajů a zároveň chci dostávat emailem novinky a slevy na focení“, tak souhlasíte s využitím Vašeho emailu a jména a příjmení pro účely zasílání emailů se slevami či novinkami.

Vaše osobní údaje mám pod dohledem na zaheslovaných účtech. Údaje nejsou nikdy prodávány nebo vyměňovány, či předávány nějaké třetí straně za účelem obohacení. Výjimkou jsou společnosti, které mi pomáhají s evidencí dokladů, objednávek, cloudová úložiště, zasílání newsletteru a podobně.

 

VÍCE INFORMACÍ K FOTOGRAFOVÁNÍ

NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI.

Všechny fotografie, které ode mne obdržíte budou upravené stylově přesně tak jak vidíte tady na mých webovkách. Bohužel originální fotografie jsou neupravené – jsou vybledlé, bezbarevné, často tmavší,… Pokud se Vám bude líbit více fotek, není problém změnit balíček a podle výběru z náhledů dokoupit.

Fotografie, které ode mě dostanete JSOU ZÁKLADNĚ UPRAVENÉ FOTOGRAFIE V ELEKTRONICKÉ FORMĚ (kontrast, jas, vyvážení bílé,…).*

* Nebojte, pokud budete mít na pleti lehké pupínky, ráda Vám je odstraním, ovšem pokud hledáte rozsáhlé retuše, pak bohužel nejsem ten fotograf, kterého hledáte :). Stejně tak Vám ráda zjemním vrásky, kruhy pod očima, apod. Vše ale tak, abyste si na výsledné fotce byli co nejvíce podobní.

Náročnější retuše (na Vaše přání) jsou pak za příplatek od 100,- Kč/fotografie dle náročnosti.

 

Ceny platí pro města Příbram, Dobříš a blízké okolí – dále za příplatek 6 Kč/km.

Pro balíčky “30” a “50” je možností i zajímavější lokace s dochozí vzdáleností od aut do 30 minut (vhodné pro páry, rodiny s většími dětmi, apod.). U balíčku “10” toto bohužel není možné.

Termíny o víkendech a svátcích po individuální domluvě a za příplatek 500,-.
Příplatek za dovýběr fotografií po odevzdání již hotových upravených fotografií  – 300,- + každá další fotografie dle platného ceníku.

Cena se platí po výběru z náhledů přes bankovní účet oproti faktuře.

 

Zrušení rezervace

Rezervace termínu je platná až poté, co Vám ji potvrdím emailem. Společně s potvrzení zašlu i průvodce, kde najdete tipy k oblečení, ale i jak vše probíhá, apod.

V případě nutného odložení poprosím o včasné kontaktování – ideálně telefonicky.

 

Postup po fotografování

Po fotografování Vám do 5 pracovních dnů zašlu náhledy fotografií prostřednictvím galerie. Při výběru do týdne od zaslání garantuji dodání fotografií do 21 dní od zaplacení. V případě, že se s výběrem opozdíte, nemohu slíbit, že stihnu dodat fotografie v tomto termínu. Proto prosím výběr neodkládejte. Děkuji.

Po focení Vaše výsledné fotografie zálohuji po dobu jednoho roku. Fotografie, ze kterých vybíráte pouze měsíc od zaslání finálních fotografií – na to prosím myslete, v případě, že budete chtít během například půl roku vybírat další fotografie, pak mi to dejte vědět. (je zde příplatek za skladování originálních fotografií 300,- Kč)

 

Dárkové vouchery

Dárkové vouchery jsou pouze po osobní domluvě a v omezeném množství. Ráda bych předešla tomu, že obdarovanému se kupříkladu nelíbí styl fotek (je hodně různých fotografů a každý si určitě najde to svoje), a tedy poukazy prodávám pouze po domluvě s kupujícím – ideální varianta je když si obdarovaný přímo přeje focení ode mě 🙂 Pro více info mi neváhejte napsat na fb, instagram či foto@petraskova.com

 

Prodlužování termínu platnosti voucherů

Prosím o využívání voucherů v době platnosti. Věřím, že 6 měsíců je dostatečná doba na objednání 🙂 Pokud to i tak nestihnete, napište mi email a uvidíme co se bude dát dělat. V případě, že se mezitím změní ceník, bude rozdíl cen doúčtován.