Nudné ale nutné

Více informací k focení

Před samotným focením odškrtáváte, že jste četli celé informace a že s nimi souhlasíte. Chápu, že je to v dnešní zrychlené době hodně textu, ale zkuste to, prosím, přelouskat! Moc děkuji!

parove foceni pribram dobris praha 137

OSOBNÍ ÚDAJE

V případě odeslání formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely komunikace ohledně služby. Pokud zaškrtnete „Souhlasím se zpracováním osobních údajů a zároveň chci dostávat emailem novinky a slevy na focení“, tak souhlasíte s využitím Vašeho emailu a jména a příjmení pro účely zasílání emailů se slevami či novinkami.

Vaše osobní údaje mám pod dohledem na zaheslovaných účtech. Údaje nejsou nikdy prodávány nebo vyměňovány, či předávány nějaké třetí straně za účelem obohacení. Výjimkou jsou společnosti, které mi pomáhají s evidencí dokladů, objednávek, cloudová úložiště, zasílání newsletteru a podobně.

VÍCE INFORMACÍ K FOTOGRAFOVÁNÍ

NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI. 

Všechny fotografie, které ode mne obdržíte budou upravené stylově přesně tak jak vidíte tady na mých webovkách. Bohužel originální fotografie jsou neupravené – jsou vybledlé, bezbarevné, často tmavší,… Pokud se Vám bude líbit více fotek, není problém změnit balíček a podle výběru z náhledů dokoupit.

Fotografie, které ode mě dostanete JSOU ZÁKLADNĚ UPRAVENÉ FOTOGRAFIE V ELEKTRONICKÉ FORMĚ (kontrast, jas, vyvážení bílé,…).*

* Nebojte, pokud budete mít na pleti lehké pupínky, ráda Vám je odstraním, ovšem pokud hledáte rozsáhlé retuše, pak bohužel nejsem ten fotograf, kterého hledáte :). Stejně tak Vám ráda zjemním vrásky, kruhy pod očima, apod. Vše ale tak, abyste si na výsledné fotce byli co nejvíce podobní.

Náročnější retuše (na Vaše přání) jsou pak za příplatek od 100,- Kč/fotografie dle náročnosti.

Ceny platí pro město Příbram, Dobříš a blízké okolí – dále pak za příplatek 8 Kč/km.

Termíny o víkendech a svátcích pouze po individuální domluvě (v sezóně mám prakticky každý víkend svatby, tudíž spíše mimo sezónu) a za příplatek 500,-/focení.
Příplatek za dovýběr fotografií po odevzdání již hotových upravených fotografií  – 300,- + každá další fotografie dle platného ceníku.

Celková cena se platí po výběru z náhledů přes bankovní účet oproti faktuře.

Zrušení rezervace

Rezervace termínu je platná až poté, co Vám ji potvrdím emailem. Společně s potvrzení zašlu i průvodce, kde najdete tipy k oblečení, ale i jak vše probíhá, apod.

V případě nutného odložení 24 hodin před focením poprosím o včasné kontaktování – ideálně telefonicky.

Postup po fotografování

Po fotografování Vám do 2 týdnů zašlu náhledy fotografií prostřednictvím galerie. Při výběru do týdne od zaslání, hotové fotografie odevzdávám nejdéle do 5 týdnů od zaplacení. V případě, že se s výběrem opozdíte, nemohu slíbit, že stihnu dodat fotografie v tomto termínu – mezitím se mi nakupí další včas vybrané zakázky. Proto prosím výběr neodkládejte. Děkuji.

Po focení Vaše výsledné upravené fotografie zálohuji po dobu jednoho roku. Originální fotografie, ze kterých vybíráte pouze měsíc od zaslání finálních fotografií – na to prosím myslete, v případě, že budete chtít během například za půl roku vybírat další fotografie, pak mi to dejte vědět. (je zde příplatek za zálohování originálních fotografií 300,- Kč)

Dárkové vouchery

Dárkové vouchery jsou pouze po osobní domluvě a v omezeném množství. Ráda bych předešla tomu, že obdarovanému se kupříkladu nelíbí styl fotek (je hodně různých fotografů a každý si určitě najde to svoje), a tedy poukazy prodávám pouze po domluvě s kupujícím – ideální varianta je když si obdarovaný přímo přeje focení ode mě. Pro více info mi neváhejte napsat na fb, instagram či foto@petraskova.com

Prodlužování termínu platnosti voucherů

Prosím o využívání voucherů v době platnosti. Věřím, že 6 měsíců je dostatečná doba na objednání  Pokud to i tak nestihnete, napište mi email a pokusím se najít termín. V případě, že se mezitím změní ceník, bude rozdíl cen doúčtován.